Turnieje tenisa stołowego w Polsce

MASTERS

O Fundacji

Witaj w Fundacji MASTERS-OLIMPIC POLSKA

Jesteśmy Fundacją MASTERS-OLIMPIC POLSKA - organizacją poświęconą propagowaniu, rozwijaniu i wspieraniu pasji do tenisa stołowego na całym świecie. Nasza misja jest prosta: dostarczyć środowisko sprzyjające rozwojowi talentów, promować wartości sportowe oraz inspirować kolejne pokolenia do aktywnego uczestnictwa w tej dynamicznej dyscyplinie.

Fundacją MASTERS-OLIMPIC POLSKA zarejestrowana została w Warszawie w 2023 roku, pod numerem KRS 0001022588. Od pierwszych dni funkcjonowania zajmujemy się propagowaniem sportu, a w szczególności organizowaniem turniejów tenisa stołowego pod nazwą "TURNIEJE MASTERS".

Już kolejny rok odbywają się u nas turnieje grupując najlepszych zawodników i zawodniczki z polski i zagranicy. Obecnie na czterech stołach odbywa się blisko pół tysiąca turniejów w każdym miesiącu! Wymieniamy się opiniami, ustalamy rankingi i składy zawodników.

Ze środków które otrzymujemy od naszych darczyńców fundujemy nagrody dla zawodników, delegacje i szkolenia dla sędziów, sprzęt i akcesoria dla zawodników. Utrzymujemy nasz obiekt "Hala Masters" w Ryni k/Warszawy i opłacamy pracowników naszej administracji. Nasze turnieje są najbardziej widowiskowe i dynamiczne w Polsce. Dają szansę rozwoju i rywalizacji zawodnikom z całego świata. Są oglądane na wszystkich kontynentach.

Na co dzień współpracujemy z MAZOWIECKIM OKRĘGOWYM ZWIĄZKIEM TENISA STOŁOWEGO W WARSZAWIE.

Co Nas Wyróżnia?

  • Pasja i Zaangażowanie: W naszej fundacji każdy z nas jest pasjonatem tenisa stołowego. To nie tylko sport, to styl życia, który promujemy poprzez nasze działania.
  • Wsparcie Dla Talentów: Jesteśmy dumni z naszego programu wsparcia dla utalentowanych graczy. Dzięki naszym nagrodom pomagamy ambitnym tenisistom stołowym osiągnąć swój pełny potencjał.
  • Wartości Społeczne: Tenis stołowy to nie tylko rywalizacja na stole, to także budowanie przyjaźni, współpracy i szacunku. W naszych turniejach stawiamy również na rozwój wartości społecznych.

Jak Możesz Nam Pomóc?

  • Wolontariat: Jeśli podzielasz naszą pasję i chcesz się zaangażować, dołącz do naszego zespołu wolontariuszy. Twój czas i energia mogą sprawić, że nasze programy będą jeszcze skuteczniejsze.
  • Darowizny: Twoje wsparcie finansowe umożliwia nam rozwijanie naszych programów, organizowanie turniejów oraz zapewnienie dostępu do tenisa stołowego dla wszystkich chętnych.
  • Promocja: Podziel się naszą misją ze swoimi znajomymi i rodziną. Im więcej osób pozna uroki tenisa stołowego, tym silniejsze będzie nasze środowisko.

Sposób przekazywania darowizny

Bezpośrednio na konto:
Fundacją MASTERS-OLIMPIC POLSKA
ulica Główna 1, Rynia 05-126 Polska
Konto: 44 1140 2004 0000 3902 8469 2772

W walucie EURO:
mBank S.A. FORMERLY BRE BANK S.A.
IBAN: PL38 1140 2004 0000 3312 2198 0603
Kod SWIFT/BIC: BREXPLPWMBK

W walucie USD:
mBank S.A. FORMERLY BRE BANK S.A.
IBAN: PL28 1140 2004 0000 3112 2198 0590
Kod SWIFT/BIC: BREXPLPWMBK

Online przez usługę PayNow

 

Regulamin przyjmowania darowizn

  • W tytule wpłaty należy wskazać "DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE".
  • Darowizny na rzecz Fundacji o wartości nie przekraczającej 6% dochodu od osób fizycznych lub 10% od dochodu osób prawnych podlegają odliczeniu od podstawy opodatkowania w danym roku podatkowym.
  • Fundacja zastrzega sobie prawo do zwrócenia darowizny, jeśli jej przyjęcie mogłoby zaszkodzić dobremu imieniu Fundacji.


Więcej informacji na temat wsparcia Fundacją MASTERS-OLIMPIC POLSKA: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!

 

Dołącz do Nas!

Jeśli jesteś miłośnikiem tenisa stołowego lub chcesz odkryć jego magię, zapraszamy do dołączenia do naszej fundacji. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego i wspólnie przyczynić się do rozwoju tej wspaniałej dyscypliny sportu.

Dołącz już dziś i razem z nami zacznij nową przygodę na stole tenisowym!

PREZES PIOTR DZIARZHYNSKI V-PREZES ANNA BECKER-DAAB